Sportschool Yuzyo uitgeroepen tot Breedte Sportschool 2015!

Gepubliceerd op 19 januari 2016 om 20:44

Beste karateka's,

Onze Karate sportschool is uitgeroepen tot (Breedte) Sportclub van het jaar 2015 bij de Karate-do bond Nederland. De reden is onder andere de vele aanmeldingen van onze leden bij de KBN. Een andere motivatie was Dolapo Adegoke die afgelopen jaar tijdens het “bijzonder” danexamen haar zwarte band heeft gehaald. Wij willen ook onze oude Sensei Henk Kelfkens bedanken, hij heeft voordat Dolapo lid werd van sportschool Yuzyo een groot aantal jaren Dolapo getraind en voorbereid op haar zwarte band examen.

Ons doel is om een karateschool te hebben waar iedereen die aan Karate wil doen welkom is en dat maakt het voor ons extra mooi dat we gekozen zijn tot (Breedte) Sportclub 2015. Sportschool Yuzyo is super trots op de oorkonde en wil alle karateka’s en vrijwilligers bedanken voor hun positieve inzet op onze school. Daarnaast willen wij de KBN bedanken voor de oorkonde en het vertrouwen.

 

Sportieve groet,
Danny & Wayne

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.